Seto kroonid on maksevahendina kasutusel Seto Jaanitulel

Posted on Posted in uudised

Kultuuri- ja muusikafestival SETO JAANITULI toimub 7-9. juulil 2017 Käre festivalialal (8km kaugusel Räpinast, Mikitamäe vallas, Põlvamaal (Eestis). Festivalipaik paikneb iidse Setomaa piirijõe – Mädajõe – ääres.

Festival kestab kolm päeva ja kolmel laval esineb seekord üle 25-e esineja Eestist ja välismaalt. Kuulda saab nii folki kui rocki ja samuti elektroonilist tantsumuusikat ning loomulikult seto leelot. Tegevust ja kuulamist jagub nii noortele kui eakamatele. Festivalile tuleb mitmeid atraktsioone, nii täiskasvanutele kui lastele – kiiking, güroskoop, batuudid jne. Seto Jaanitule esinejad on alati olnud väga head ja erandiks ei saa olema ka 2017 aasta festival.

Laupäeva õhtul astub lavale Norra superstaar ALEXANDER RYBAK, kelle omaaegne Eurovisiooni võidulugu „Fairytale“ ei jäta küll kedagi kuulajatest ükskõikseks. Rybak esineb festivalil täiemahulise programmiga.

Festivalil pakutakse kuulata head pop-rocki, tantsumuusikat, seto leelot ja ka elektroonilist tantsumuusikat. Klubitelgis saab kuulda ja näha mitmeid EDMi artiste, kes juba tipus ja kes sinna tõusmas.
Pühapäeval, 9.juulil 2017, toimub festivaliala kõrval Seto Suvelaat, kus kaubeldakse käsitööga, aiasaaduste ja muu kaubaga. Laadalt on võimalik kaasa osta toredat ja ehedat kaupa.

Soodsa hinnaga Seto Jaanitule piletid-passid on võimalik soetada Piletilevist ja festivali kodulehelt.

Seto Jaanitulel kehtib kõrvuti euroga seto kroon!

Tule suvel Setomaale puhkama ja head muusikat nautima!

Tule Seto Jaanitulele!

http://setojaanituli.ee/2017/